"Do doja te kisha guximin e duhur per.."

E kam kuptuar qe isha lesbike qe kur isha 12 vjec. Do doja te kisha guximin e duhur per ti thene familjes ajo qe jam realisht, por kam shume frike qe do i humbas. Gjyshja  vdiq pa me njohur se kush une isha ne te vertete, besoj se ashtu do ndodhi dhe me te tjeret.

 Kamariere, 22 vjec, lesbike